XXVII. ZALAI KAMARATÁNC FESZTIVÁL PROGRAMJA

                    PÉNTEK (SZÍNHÁZ)
15.00-18.20 SZÍNPADI BEJÁRÁS: 1.  
              15.00-15.20  Zörömbölők
              15.20-15.40  Zalai Táncegyüttes
              16.00-16.40  Fokla Táncegyüttes
              16.40-17.00  Ajka Padragkút
              17.00-17.20  Kevély Táncműhely
              17.20-17.40  Magyar Nemzeti Fm
              17.40-18.00  Talentum
              18.00-18.20  Palóc Néptáncegyüttes

19.00 – 19.40 I.VERSENYPROGRAM 

1. Nagy Péter János: Györgyfalvi legényes
   Fokla Táncegyüttes /autentikus folklór/

2. Leidinger Dömötör: Híg mámor
    Kevély Táncműhely /autentikus folklór/

3. Rácz Petra: Mondókák Göcsejből
    Fokla Táncegyüttes /autentikus folklór/

4. Sánta Gergő: Árusok
    Magyar Nemzeti Folklór Műhely /autentikus folklór/

5. Ramasz László: Szászcsávási cigánytáncok
    Ajka-Padragkút Táncegyüttes /autentikus folklór/

6. Paluch Norbert: Színes Szany
    Palóc Néptáncegyüttes /autentikus folklór/

7. Berzsenyi László: Méhkeréki táncok
    Talentum /autentikus folklór/

8. Bodor Márton: Táncok Somogyból
    Sírülő Táncegyüttes /autentikus folklór/


20.00 – 22.00 SZÍNPADI BEJÁRÁS: 2.  
            20.00-20.20  Palóc 2
              20.20-20.40  NYME SEK Szökős
              20.40-21.20  Angyalföldi Vadrózsák Táncegyüttes
              21.20-22.00  Rába Néptáncegyüttes

21.00 ÉRTÉKELÉS (VMK NAGYSZÍNPAD)

21.00 MULATSÁG (VMK ZALAI TE SZÉKHELY) 

                  SZOMBAT (SZÍNHÁZ) 
07.50 – 09.40 SZÍNPADI BEJÁRÁS: 3.  
            07.50-08.00  NYME SEK Szökős
              08.00-08.20  Kertész Táncegylet
              08.20-09.00  Veszprém-Bakony Táncegyüttes
              09.00-09.20  Appelshoffer János
              09.20-09.40  Appelshoffer János-Kádár Ignác

10.00 – 12.30 II. VERSENYPROGRAM: 

1. Kovács Nobert-Simon Gábor-Vetzl Áron: Elevenné varázsolni
    Veszprém-Bakony Táncegyüttes /autentikus folklór/

2. Ágfalvi György-Lévay Andrea: Graviton
    Csepp Táncműhely /táncszínház/

3. Kósa Ruben: Szopori vagányok
    Zalai Táncegyüttes /autentikus folklór/

4. Fundák Kristóf: Egység-kétség
    Angyalföldi Vadrózsa Táncegyüttes /táncszínház/

5. Appelshoffer János: Si jeu si tata
    MTF néptánc, színházi tánc tagozat /autentikus folklór/

6. Lakatos Ferenc András: Cigánykerék
    Veszprém-Bakony Táncegyüttes /táncszínház/

7. Kovács József:  Palóc számadás
    Palóc Néptáncegyüttes /autentikus folklór/

8.  Varga János: Bene Vendel tánca
     Zalai Táncegyüttes /autentikus folklór/

9. Appelshoffer János-Kádár Ignác: Megyünk
    Appelshoffer János-Kádár Ignác /táncszínház/

10. Molnár Péter: Forgácsék tánca-emlékek az őriszentpéteri cigánysorról
      NyME SEK Szökős Néptáncegyüttes /autentikus folklór/



13.00 – 14.40 SZÍNPADI BEJÁRÁS 4.  
              13.00-13.20  Idéző Kamara Táncszínház
              13.20-13.40  Matyó Néptáncegyüttes
              13.40-14.00  Csepp Táncműhely
              14.00-14.20  Corvinus Kögáz Néptáncegyüttes
             
15.00 - 18.00 III. VERSENYPROGRAM: 

1. Antal Áron-Delbó Eszter : Egy pár nóta Haranglábról
    Rába Néptáncegyüttes /autentikus folklór/

2. Horváth Gábor: Csíki táncok
    Zalai Táncegyüttes /autentikus folklór/

3. Fundák Kristóf- Fundák-Kaszai Lili: Bukovinai ballada
    Angyalföldi Vadrózsa Táncegyüttes /autentikus folklór/

4. Antal Áron-Delbó Eszter: Minden ősszel….
    Rába Néptáncegyüttes  /táncszínház/

5. Deffend Irén: Mezőbándi táncok
    Corvinus Közgáz Néptáncegyüttes /autentikus folklór/

6. Tompa Attila: A sűrűjéből
    Kertész Táncegylet /autentikus folklór/

7. Varga János: „Öttök” – Zalai cigánytánc
    Zörömbölők Táncegyüttes /autentikus folklór/

8. Pál Lajos-ifj. Zsuráfszky Zoltán: Viski örökség
   Matyó Néptáncegyüttes /autentikus folklór/

9. Csoóri Sándor „Sündi”- ifj. Zsuráfszky Zoltán: Jövő7
    Idéző Kamara Táncszínház /táncszínház/

10. Kardos József: Fésű
     Karikás Táncegylet /táncszínház/


20.00 DÍJKIOSZTÓ GÁLA  

22.00 ZSŰRI ÉRTÉKELÉSE
 (VMK NAGYSZÍNPAD)

MULATSÁG (VMK ZALAI TE SZÉKHELY)